КАРТА 
 ПЕРЕКЛАДАЧ 
  Текст:

  Мова перекладу:

Перекласти
 КУРС ВАЛЮТ 
 РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
ЗРОБИТИ СТАРТОВОЮ 
Зробити стартовою для IE
Якщо у вас браузер Internet Explorer, зробити стартовою сторінкою будь-який портал не складе особливих труднощів. Для цього просто натисніть ось на це посилання.

Не вийшло? Можливо, завадив високий режим безпеки в настройках браузера. Тоді пробуйте зробити стартовою в ручному режимі:

 1. У меню браузера "Сервіс" (анг. Tools) вибираємо пункт "Властивості оглядача" (анг. Internet Options)
 2. У вікні, яке відкриється, вибираємо закладку "Загальне" (анг. General)
 3. У блоці вікна "Домашня сторінка" (анг. Home Page) в полі "Адреса" (анг. Address) вводимо потрібне посилання (наприклад, http://www.saloninfo.com.ua/)
 4. Натискаємо кнопку "ОК" і насолоджуємося результатом

Стартова сторінка в Opera
Зробити стартовою в оглядачі Opera можна тільки при ручному налаштуванні через меню "Інструменти":

 1. Відкриваємо меню "Інструменти" (анг. Tools) і вибираємо підменю "Налаштування" (анг. Preferences)
 2. У вікні налаштувань відкриваємо вкладку "Основні" (анг. General)
 3. Знаходимо там поле "При запуску" (анг. Startup) і в ньому вибираємо рядок "Починати з домашньої сторінки" (анг. Start with home page)
 4. Там же в полі "Домашня" (анг. Home Page) пишемо адресу сайту, який буде використовуватися як стартова сторінка (наприклад, http://www.saloninfo.com.ua/)
 5. Натискаємо кнопку "ОК" і радіємо результатами

Зробити стартовою сайт в Mozilla Firefox
Інтернет-оглядач Mozilla Firefox також припускає, що стартова сторінка буде налаштована тільки в ручному режимі. Як зробити стартову в Мозіллi:

 1. Відкриваємо таке ж меню "Інструменти", як і для інших браузерів (анг. Tools) і вибираємо підменю "Налаштування" (анг. Options)
 2. У вікні відкриваємо вкладку "Основні" (анг. Main)
 3. У блоці вікна під назвою "Запуск" (анг. Startup) знаходимо полі "При запуску Firefox" (англ. When Firefox starts) і вказуємо там рядок "Показувати домашню сторінку" (анг. Show my home page)
 4. У цьому же блоці "Запуск" не забуваємо прописати адресу сайту, який буде використовуватися як стартова сторінка в Mozilla Firefox (наприклад, http://www.saloninfo.com.ua/)
 5. Натискаємо кнопку "ОК" і перевіряємо, чи все працює

Стартова сторінка в Safari
Інтернет-браузер Safari в основному використовується на продуктах компанії Apple - комп'ютерах, ноутбуках і нетбуках, а також на телефонах і КПК виробництва цієї компанії. Але оглядач Safari можна встановити і на інші комп'ютери.

На вашому комп'ютері встановлений браузер Safari і ви не знаєте, як зробити стартовою сайт? Дивимося докладну інструкцію:

 1. У бразуер Safari знаходимо і відкриваємо меню "Редагувати" (анг. Edit) і вибираємо пункт "Налаштування" (анг. Preferenсes)
 2. У вікні, яке з'явилося, шукаємо вкладку "Основне" англ. General)
 3. Знаходимо полі "Відкрити нове вікно" (анг. New window open with) і вибираємо там рядок "Домашня сторінка" (анг. Home Page)
 4. У цьому полі і пишемо адресу сайту, який буде використовуватися як стартова сторінка (наприклад, http://www.saloninfo.com.ua/)

Зробити стартовою в Google Chrome
Якщо на вашому комп'ютері стоїть оглядач Chrome від компанії Google і ви не знаєте, як зробити стартовою сторінку в ньому, пройдіть наступні кроки налаштування:

 1. Відкриваємо меню "Налаштування та керування Google Chrome" (анг. Customize and Control Google Chrome) і там вибираємо поле "Параметри" (анг. Options)
 2. У вікні вибираємо вкладку "Загальні" (анг. Basics)
 3. У блоці "Головна сторінка" (анг. Home page) у Спіка вибираємо пункт "Відкрити цю сторінку" (анг. Open this page) і в полі поруч допісуем адресу сайту (наприклад, http://www.saloninfo.com.ua/)
 4. Закриваємо вікно "Параметри", перевіряємо, чи працює стартова сторінка і радіємо результатами

 ПОГОДА 
 КОНКУРСИ 
 ЗАРАЗ НА ТБ 
 РОБОТА 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.